سامانه متمرکز درخواست و صدور ایران‌کد

بازگشت به صفحه پروژه ها

سامانه متمرکز درخواست و صدور ایران‌کدسامانه متمرکز درخواست و صدور ایران‌کد

درباره پروژه

ایران‌کد یا نظام ملی طبقه‌بندی و خدمات شناسه کالا و خدمات ایران، در حقیقت سیستمی است برای شناسایی، طبقه‌بندی، کدگذاری و در نهایت شناسنامه‌دار کردن اقلام کالاهایی که در چرخه بازرگانی کشور مورد معامله قرار می‌گیرند. بر این اساس هر کالایی که به ایران‌کد معرفی می‌شود ابتدا مورد شناسایی قرار گرفته، و سپس ضمن تعیین مرجع کالا یعنی شخصیتی که مالکیت یا مسئولیت کالایی را بر عهده دارد، در بانک اطلاعات کالایی کشور ثبت می‌شود. سامانه درخواست و صدور ایران‌کد درگاه ارتباطی نمایندگان مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران و صاحبان کالا و خدمات (اشخاص حقیقی و حقوقی) در سطح ملی می‌باشد. این سامانه با پیاده‌سازی کلیه مراحل لازم برای دریافت اطلاعات اقلام کالا و خدمات، از یک سو سعی در تسریع روال اخذ ایران‌کد برای صاحبان کالا و خدمات و از سوی دیگر افزایش دقت و کارایی روال جمع آوری اطلاعات در سطح نمایندگی مرکز را دارد.

درباره مشتری

شرکت محترم بهینه سازان ارتباطات و اطلاعات داناپژوه با مدیریت مهندس اصغر رضانژاد از سال 1382 فعالیت خود را در زمینه‌های مشاوره، طراحی، برنامه ریزی، اجرا، پیاده سازی و نگهداری سیستم‌های ارتباطی و اطلاعاتی آغاز نموده است. همچنین شرکت بهینه سازان ارتباطات و اطلاعات داناپژوه از سال 1385 به عنوان نمایندگی استان تهران مرکز ملی شمارهگذاری کالا و خدمات ایران (وابسته به وزارت بازرگانی) فعالیت خود را گسترش داده است.

خدمات ارائه شده

شرکت رستا افزار امیرکبیر با افتخار مراحل تحلیل و طراحی سیستم اطلاعات مدیریت، پیاده‌سازی نرم‌افزار و همچنین پشتیبانی سامانه درخواست و صدور ایران‌کد را بر عهده داشته است.

تگ‌ها
ایران‌کد، گردش کار، اتوماسیون، تحلیل و طراحی، نرم‌افزار جامع
سامانه متمرکز درخواست و صدور ایران‌کد
صفحه اصلی
سامانه متمرکز درخواست و صدور ایران‌کد
صفحه داخلی
سامانه متمرکز درخواست و صدور ایران‌کد
صفحه داخلی