بانک مشاغل برتر شیراز

بازگشت به صفحه پروژه ها

بانک مشاغل برتر شیرازبانک مشاغل برتر شیراز

درباره پروژه

   امروزه بیشتـر مدیران ، کارشناسان ، بازرگانان و فعالان اقتصادی ، عرصـه تجارت اینترنت را به عنـوان منبع شماره یک رفع نیازهای روزانه خـود می شناسند . سهـولت دسترسی ، مخاطبان فراوان ، صرفه جویی در وقت و هزینه ، حذف سفر های زاید درون شهری و همچنین کاهش آلودگی هوا در کنار حذف واسطه های بازار و کاهش قیمت از مهم ترین فواید رسانه اینترنت می باشد.

در حال حاضر، بسیاری از مردم علاقه مند هستند که به جای آن که  هر روز مورد هجوم انواع تبلیغات رسانه ای از تلویزیون و رادیو و پیامک های تلفنی قرار بگیرند با اختیار، اراده و در حد حوصله و علاقه شخصی خودشان، نیازهای تبلیغاتی و اطلاعات مورد نظر خود را جستجو کنند .

مثلا وقتی به دنبال فروشگاهی جهت خرید کالا،  یا رفع نیاز های روزانه خود  هستند، تمایل دارند که در مورد نوع خدمات آن فروشگاه ، کالاهای ارایه شده ، کیفیت و  زمان ارایه خدمات و  سایر مشخصات و ویژگی های آن فروشگاه  اطلاعات کسب کنند.

 فعالان تجارت ، با داشتن یک ویترین و نمایشگاه مجازی همیشگی و در دسترس ، قادر خواهند بود روند رو به رشد فروش خود را شاهد باشند.در نتیجه تبلیغات در سایت  پی جو ، که مردم با علاقه و اراده و انتخاب خود به آن  مراجعه می کنند، روشی کار آمد و اثرگذار در تبلیغات و بازاریابی و فروش محصولات و خدمات میباشد.

 

درباره مشتری

وبسایت پی جو به عنوان رسانه آنلاین کانون تبلیغات پیک نوین شیراز با سابقه درخشان درعرصه تبلیغات با سیـاست رونق بخشیـدن به کسب و کار و افزایش بهره وری بنگاه های اقتصادی در شهریور ماه 1394 راه اندازی گردید.
در طی مدت کوتاهی که از شروع فعالیت سایت پی جو می گذرد تعداد بازدید های سایت به رقم تقریبی 150,000 بازدید در ماه می رسد، که این نشان از اعتماد مردم و بازار شیراز به این رسانه محبوب می باشد.
بانک مشاغل برتر پی جو در جهت بهره برداری روزانه مردم از اطلاعات فروشگاه های معتبر شیراز ، ایجاد گردیده است.

خدمات ارائه شده
  • ارائه برترین مشاغل شیراز
  • جستجوی پیشرفته در خدمات
  • کانال ویدیویی
  • مجله برند
  • مجله لاکچری
  • و ...
بانک مشاغل برتر شیراز
بانک مشاغل برتر شیراز