سوالات متداول

​​
question mark
​​​​شرکت ما به دنبال طراحی یک وب سایت است. نحوه‌ی شروع کار به چه صورت است؟
​​
question mark
اگر شما هیچ قدمی برای وب سایت خود برنداشته‌اید، یک جلسه نیازسنجی با شما برگزار می‌شود و سپس اعلام قیمت و زمان‌بندی برای اجرای پروژه مورد نظرتان انجام می‌پذیرد و در صورت توافق با عقد قرارداد فیمابین کار آغاز می‌شود. اگر شما به نیازهای خود آگاه باشید و آنها را در سندی مکتوب کرده باشید، در صورت روشن بودن نیازها، قیمت و زمان‌بندی به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق، با عقد قرارداد فیمابین کار آغاز می‌شود.
​​
question mark
​​​​برای طراحی یک وب سایت حداقل چقدر زمان نیاز است؟
​​
question mark
برای طراحی یک وب سایت در فرآیند تدوین شده در رستا، حداقل به 15 روز زمان نیاز است که این زمان برای برخی از سایت‌ها ممکن است تا چند ماه به طول بیانجامد. این موضوع به پیچیدگی و بار کاری شرکت بستگی دارد. زمان هر پروژه قبل از عقد قرارداد به شما اعلام خواهد شد تا مورد تایید شما قرار بگیرد.
​​
question mark
قیمت یک وب سایت چقدر است؟
​​
question mark
این سوال بسیار کلی است. قیمت یک وب سایت معمولاً پس از تعیین نیازهایتان به شما اعلام می‌شود و بسته به نیازهای شما، ممکن است تفاوت بسیار زیادی بین قیمت دو وب سایت وجود داشته باشد. اما برای اینکه پرسش برخی از مخاطبان را بی‌پاسخ نگذاریم، قیمت یک وب سایت حداقل از 1.500.000 تومان آغاز می‌شود.
​​
question mark
آیا به شرکت ما وب سایت از پیش‌ آماده تحویل داده می‌شود؟
​​
question mark
خیر. برای تمامی پایگاه‌های اینترنتی و وب سایت‌ها فرآیند طراحی و اجرا طی می‌شود و وب سایت و طرح‌های از‌ پیش آماده تنها به خواست مشتری یا در شرایط خاص و با رعایت کپی رایت به ایشان ارائه خواهند شد.
​​
question mark
چطور می‌شود با شرکت رستا همکاری کرد؟
​​
question mark
همکاری با شرکت رستا به دو صورت همکاری شرکتی و همکاری به صورت استخدام در رستا امکان‌پذیر است. در صورت نیاز به همکاری شرکتی با رستا، کافی است با تلفن‌های ما تماس حاصل فرمایید. برای استخدام در رستا از بخش همکاری با رستا فرم استخدام را پر کنید و منتظر بمانید تا با شما تماس گرفته شود. همچنین اگر شما تخصصی مرتبط با زمینه کار ما دارید، اما در حال حاضر درخواستی برای تخصص شما در وب سایت رستا وجود ندارد، با ثبت رزومه خود در بخش همکاری با رستا می‌توانید ما را از دانش خود مطلع کنید تا با شما تماس گرفته شود.
​​
question mark
پشتیبانی وب سایت به چه صورت است؟
​​
question mark
پس از تحویل وب سایت به شما، طی زمان مشخصی اشکالات مورد نظر شما رفع خواهند شد. همچنین در صورتی که از میزبانی وب رستا استفاده کرده باشید، تا انتهای مدت زمان میزبانی، حل هر گونه مشکلی در رابطه با از دسترس خارج شدن وب سایت بر عهده‌ی ماست. اما اگر میزبانی وب سایتتان، بر عهده‌ی خود شما یا شرکت دیگری باشد، به این معناست که مسئولیت نگهداری سرور وب سایت را خود شما بر عهده گرفته‌اید و برخی از مسائلی که بروز می‌کنند دیگر در حیطه اختیارات ما نیست.
​​
question mark
من می‌خواهم سایتم در صفحه اول گوگل باشد. چه باید کرد؟
​​
question mark
شما به خدمات بهینه‌ سازی برای موتورهای جستجو (سئو یا SEO) نیاز دارید. با توجه به تعداد زیاد وب سایت‌های موجود در اینترنت و تمایل تمام این وب سایت‌ها به حضور در رتبه‌های بالاتر گوگل، قرار گرفتن در این صفحه کار آسانی نیست و باید خدمات بهینه‌ سازی را از ما دریافت کنید. بهینه‌ سازی در دو مرحله باید انجام بپذیرد. نخست، در زمان اجرای نرم‌‌افزار سایت که اگر نرم‌افزار را از ما دریافت کنید، این مساله رعایت خواهد شد و سپس در زمان نگهداری سایت و تولید محتوا که باید در این مورد آموزش ببینید و نیز مسائل مربوط به آنرا، به ما بسپارید.