چرا رستا

آدرس رستا

تهران، خ ولیعصر، تقاطع خ طالقانی، مجتمع نور تهران، برج اداری، طبقه سوم اداری، واحد 12

 

ساعات پاسخگویی: روزهای شنبه تا چهارشنبه 10 الی 17
                         روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل

                          

با ما تماس بگیرید

تلفن : 22637740
فکس : 88227854
ایمیل : info@rastasoft.ir

 

چرا رستا

شاید مهمترین دلیل انتخاب شرکت رستا را بهتر باشد از زبان مشتریان پیشین ما بشنوید. ما برای خود دلایلی داریم که فکر می‌کنیم دانستن آنها برای شما بتواند شناخت بهتری از ما ایجاد کند. انتخاب شرکت رستا به دلایل زیر انتخاب خوبی است.

ارائه تصویر درست و مناسب از شما

ارائه تصویر درست و مناسب از شما

ما به خوبی درک می‌کنیم که نمایش تصویر مناسب و خوب از سازمـان و کسب و کار شـما اهـمیت بسیـار زیادی دارد. هـدف مـا فـقـط تـحـویـل یـک مـحصـول به شـمـا و دریـافـت هزینه‌ی آن نیست!

قیمت‌های عادلانه

قیمت‌های عادلانه

ما متعهد به ارائه قیمت واقعی و انجام کار صادقانه در قبـال هزینه‌ی اعلام شده به شما هستیم.

نرم‌افزارهای کاملاً سفارشی

نرم‌افزارهای سفارشی

اگر شـما نیاز به یـک نرم‌افـزار کـاملاً سفـارشی متـناسب با نیازهای خود دارید، توانمندی ما این امکان را به شما خواهد داد تا به راحتـی در مـورد تمـام نیازهایتـان فکر کنـید و نگـران نشدنی نبودن امور نباشید!

پشتیبانی

پشتیبانی

تحویل یک خدمت یا محصول به شما، پایان کـار نیست. بعد از تحـویل وب‌ سایت ما همچـنان شـما را همـراهی خواهـیم کرد تا مطمئن شویم شـما به راحتـی می‌توانـید با نرم‌افـزار خود کار کنید.

آموزش

آموزش

بعد از پایان فرآیند طراحی و توسعه یک محصول، شما بـرای کـار با آن آمـوزش خواهیـد دید. عـلاوه بر آن، بـرای برخـی از محصولات به شما بسته‌های آموزشی و فیلم‌های آموزشی تحویل داده خواهد شد.

موفقیت

موفقیت

اعتقاد راسخ ما بر این است که موفقیت شما دقیقاً به معـنای موفقیت ماست. این اعتقاد منجر به کار متعهدانه ما و منجر به موفقیت شما می‌شود.