فعالیت‌های جانبی

آدرس رستا

تهران، خ ولیعصر، تقاطع خ طالقانی، مجتمع نور تهران، برج اداری، طبقه سوم اداری، واحد 12

 

ساعات پاسخگویی: روزهای شنبه تا چهارشنبه 10 الی 17
                         روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل

                         

با ما تماس بگیرید

تلفن : 22637740
فکس : 88227854
ایمیل : info@rastasoft.ir

 

فعالبت های جانبی

فعالیت‌های جانبی

فعالیت‌های شرکت رستا محدود به فضای کسب و کار نمی‌شود. فعالیت‌های جانبی شرکت و اعضای آن به دلیل علایق اعضای آن به این فعالیت‌ها صورت می‌گیرد. ما فعالیت‌های جانبی اعضا را نشانی از سلامت روحی و جنب و جوش در شرکت می‌دانیم. برخی از فعالیت‌های فوق برنامه‌ی اعضا عبارتند از:

مشارکت در وب سایت

شرکت در مسابقات بازی‌های رایانه‌ای سی‌گیم

اگر چه هنوز تعداد اعضای شرکت رستا آنقدر زیاد نیست که بتوانیم یک تیم فوتبال را راهی لیگ تهران کنیم، اما حضور فعالی در مسابقات بازی‌های رایانه‌ای سی‌گیم داشته‌ایم و داریم! علاوه بر این اگر فکر می‌کنید حریف خوبی برای بازی هستید، از شما برای برگزاری مسابقه دعوت می‌کنیم!

مشارکت در اموزش

مشارکت در وب‌سایت مکتب‌خونه

وب‌ سـایت مکتـب‌خونه با هـدف توسـعه رایـگان آمـوزش در کشـور به صـورت یک بنیاد عام‌المـنفعه راه‌اندازی شده ‌است. مشـارکت در تولید وب‌ سایت مکتب‌خونه و نیز فعالیت در تولید محتوای آموزشی از فعالیت‌هایی که شرکت و برخی از اعضای آن بر روی پایگاه اینترنتی مکتب‌خونه انجام می‌دهند.

مشارکت در آموزش

مشارکت در آموزش مهارت‌های تخصصی وب

برنامه‌ها و دوره‌های آموزشی مهارت‌های تخصصی در حوزه‌ی وب، از سایر فعالیت‌هایی است که به صورت منظم از سوی شرکت ترتیب داده می‌شود یا به صورت انفرادی و به همت اعضای شرکت در نقاط مختلف شهر تهران برگزار می‌شود. کمک به ارتقای سطح مهارت‌های فنی در داخل کشـور، هرچند که در میان جامعه‌ای کوچک اتفاق بیفتد، از نگاه ما ارزشمند است.

فعالبت در پایگاههای Q&A

فعالیت در پایگاه‌های Q&A

فعالیـت در پایگاه‌هـایی چون stackoverflow.com، pm.stackexchange.com و English.stackexchange.com از سایر فعالـیت‌های جانبی است که اعـضای شرکت به آن می‌پردازند. فعالیت در پایگاه‌هایی از این دست به اعضا کمک می‌کند تا دانـش خود را با سایرین به اشتـراک بگذارند و نیز از دانـش سایـر افراد بهره بگیرند. در لبه‌های فناوری حرکت کنند و تغییرات و فناوری‌های نو را به سرعت رصد کنند.