درباره ما

آدرس رستا

تهران، خ ولیعصر، تقاطع خ طالقانی، مجتمع نور تهران، برج اداری، طبقه سوم اداری، واحد 12

ساعات پاسخگویی: روزهای شنبه تا چهارشنبه 10 الی 17
                         روزهای پنجشنبه و جمعه تعطیل

با ما تماس بگیرید

تلفن : 22637740
فکس : 88227854
ایمیل : info@rastasoft.ir
درباره شرکت رستا

شرکت رستا افزار امیرکبیر فردا در سال 1390 با تمرکز بر تولید محصولات نرم افزاری تحت وب، طراحی و پیاده سازی وب‌ سایت (طراحی سایتمیزبانی وب، بهینه سازی سایت، پشتیبانی سایت، خدمات مرتبط در حوزه ی وب تاسیس شد. در حال حاضر شرکت رستا عضو شورای عالی انفورماتیک، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران و همراه بیش از 80 سازمان و موسسه در حوزه وب است.

 
درباره شرکت رستا

تلاش ما بر این است که بهترین انتخاب را پیش روی شما قرار دهیم و به این مساله به خوبی آگاهیم که در نهایت آنچه به شما تحویل داده می‌شود باید برآورده کننده ی نیازهای شما در وب و نیز بیانگر تصویر مناسبی از کسب و کار یا فعالیت های شما باشد. محصولات شرکت رستا بر همین اساس طراحی و تولید شده اند.

 
درباره شرکت رستا

افق نگاه ما به وب، همواره حرکت به سوی فناوری های نو و روز بوده است تا بتوانیم بهترین پاسخگو به نیاز شما باشیم. از همین رو، مجموعه ی رستا متشکل از فارغ التحصیلان بهترین دانشگاه‌های کشور و کارشناسانی مستعد و با دانش است. هسته‌ی اصلی شرکت رستا متشکل از فارغ اتحصیلان دانشگاه صنعتی امیرکبیر است. بر پایه ی این میل به پیشرفت و گسترش دانش، شرکت رستا به برگزاری دوره های آموزشی فناوری های تحت وب نیز می پردازد.


برای آشنایی بیشتر با شرکت رستا، پیشنهاد می‌کنیم از صفحه پروژه‌های انجام شده‌ی شرکت بازدید فرمایید.